امروز : پنج شنبه 3 مهر 1399
تبلیغات

دانلود اپلیکیشن اندروید بازاریمیز

کانال تلگرام املاک بازاریمیز

صفحه اینستاگرام بازاریمیز

:: اجرای دیوار سبز در ارومیه مهندس آروین موثقی
نمایندگی انحصاری شرکت Ziaeco در استان آذربایجان غربی

اجرای تخصصی دیوار سبز:

دیوار سبز به محیط طراوت و شادابی می بخشد و تاثیر قابل توجهی در بالابردن روحیه کارکنان و افراد دارد. هر دیوار سبز از یک سو سهم بسزایی در تصفیه هوای محیط و پایین اوردن آلاینده های هوا و آلودگی های صوتی دارد و از سوی دیگر محیط کار یا زندگی شما را به محیطی شاخص و منحصر بفرد تبدیل می کند و روحیه جمعی را چه در محیط کار و چه در محیط زندگی بالا می برد.

بهترین و موفق ترین دیوارهای سبز، آن است که با کمترین دخالت انسان، همیشه شاداب و سرزنده باقی بماند. در عین زیبایی از پایداری قابل توجهی برخوردار باشد و ظاهر زیبای خود را با گذر زمان از دست ندهد. ازین رو سیستم دیوار سبزی که گیاهان در آن قرار دارند، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. تنها تحت یک سیستم صحیح و دقیق است که پایداری مورد نیاز دیوار سبز تامین می شود.
در سیستم Ziaeco، نحوه طراحی المانهای دیوار سبز و همچنین عدم استفاده از لوله های تحت فشار در سطح دیوار، شما را از آب بندی دیوار پشت کار بی نیاز می کند. آبیاری در سیستم دیوار سبز Ziaeco بدون نیاز به دخالت انسان با روش خودکار و یا هوشمند صورت می گیرد. استفاده از بستر نمدی برای گلدانها (در سیستم تری) و در سطح دیوار (در سیستم هیدروپونیک) بهترین شرایط را برای زهکشی خاک و رشد ریشه گیاهان فراهم می آورد. و از شسته شدن مواد مغذی از خاک جلوگیری می کند.
گروه Ziaeco با کادری مجرب و متخصص پس از اجرای دیوار سبز شما، آنرا به مدت ۱ سال ضمانت می نماید. با رسیدگی های منظم و مکرر، کوددهی، هرس و بازدید های دوره ای، دیوار سبز شما به مدت طولانی مانند روز اول سرحال و شاداب باقی خواهد ماند و از زیبایی آن بهره مند خواهید شد
مشخصات آگهی
09144407313
arvin_movassaghi@yahoo.com
اروميه > آذربايجان غربي
ثبت : یکشنبه 23 شهریور 1399 | انقضاء : دوشنبه 7 مهر 1399
اجرای دیوار سبز در ارومیه مهندس آروین موثقی
آدرس:
تلفن: 09144407313
بازدید : 29
آگهی های مرتبط